pictures

HAPPY HALLOWEEN!!!

31. října 2016 v 18:52 | posted by Nikki M.
Tak Vás po delší době zdravím! Byla jsem ted nemocná a bylo mi teda fakt příšerně, takovou virozu jsem snad ještě nezažila. :-( tak to jen na vysvětlenou proč jsem tu vubec nebyla! Nicméně dneska mi je už daleko líp!


Jak určitě všichni víte, dneska je Halloweenská noc! Ve spoustě států se tento svátek opravdu hodně slaví...no Řecko jedním z nic není. Řekové ho většinou uplně ignorují. V Čechách jsem ho já osobně také nikdy neslavila i když se mi samozřejmě to každoroční vyřezávání dýní vždycky líbilo a ty lidi co to měli na zahradách...tak jsem jim to naprosto upřímně a škodolibě vždycky trošku záviděla...hahaha :-)) Nicméně tedy ař já Halloween a ani moje rodina neslavíme a já tedy Halloweenský večer strávím vaření "číny s rejží" a potom žehlením, tak Vám sem hodím pár obrázků, který se mě osobně líbí a jsou prostě Halloweenské! Pro všechny, kdo ho slaví, tak ať ho oslaví hlavně v pořádku a ať se krásně baví!

na téma | podzim

9. října 2016 v 22:37 | posted by Nikki M.
Strašně ráda fotím a tak i logicky, mám ráda fotky jiných fotografů. Do téhle rubriky budu řadit obrázky na určitě téma, které vždy bude aktiální a nebo ho z nějakého důvodu vyberu a budu sem dávat obrázky vypůjčené od jiných fotografů, které mě zaujmou a líbí se mi.
Pro dnešek jsem vybrala téma podzim. Je to skvělé roční období pro každého člověka co rád fotí, protože ty barvy, co jsou na podzim vypadají na fotkách skvěle. Vybrala jsem pár obrázků, které se mi líbí. Tak doufám, že v nich také najdete něco, co se Vám líbí.
 
 

Reklama
Lilypie Angel and Memorial tickers Lilypie Angel and Memorial tickers
- - - - - - - - -
Lilypie Premature Baby tickers