focení

Focení | Počasí

9. listopadu 2016 v 15:40 | posted by Nikki M.
Nevím jak ten článek jinak nazvat...včera jsme měli fakt krásně teplo, 26 stupňů...obloha se mračila, ale žádný děšť...za to dneska si to počasí vynahradilo. Prší, ale dopoledne padaly fakt super kroupy a já inteligentně, že si půjdu na střech vyfotit oblohu ještě před tím než to začne. "Vylezu" tam a najednou když po mně někdo hází sklo...:-D No, jednoduše jsem to prostě nestihla, takže i s foťákem jsem prchala bleskovou rychlostí dolů. :-) Dávám vám sem fotky ze včerejška a z dneška.

Focení | Mix

7. listopadu 2016 v 13:28 | posted by Nikki M.
No a protoze jsem si tak nejak cistila pocitac, tak jsem se rozhodla pridat nějake fotky, co jsem fotila :-)

Focení | Moře

25. října 2016 v 14:29 | posted by Nikki M.
Mám pro vás dneska jednu fotku...je focená v září. A ja jsem na ni teda hrozně pyšná, protože mně se strašně líbí. Vím, že třeba profesionální fotograf by řekl co vše na ní špatně ale pro mé oko amatéra je krásná.

Focení | Déšť

23. října 2016 v 23:15 | posted by Nikki M.
No a když už tedy teď jsme s malým v tom Řecku! Já jsem si vždycky myslela, jak podzim tu je ještě krásně teplý a úžasný...


No...ono to tak většinou je, ale zima je obdobím, kdy tu pořád jen prší, prší a prší...a když neprší, tak je tu zima takový, že se to ani nedá skoro vydržet. Je tom tím, jak hrozně vlhký tu je vzduch, takže ono je tu třeba 5 stupňů nad nulou, ale pocitově je tu jak 20 pod nulou. U nás byla sobota ve znamení hrozného deště, až nám začalo téct do baráku, takže super. Musíme opravit střechu. Dneska jsme tu měli tedy nádherně, ale já jsem včera vyfotila jaký déšť tu většinou je.

Focení | Měsíc

9. října 2016 v 12:52 | posted by Nikki M.
Chtěla bych Vás pozdravit u prvního článku na tomhle blogu! Tak jako první věc bych chtěla říct, že jsem měla fakt nespočet různých blogů, deníčku, fan stránek a tak podobně...žádná mi nevydržela. Takže doufám, že s touhle to bude jinak. Rozhodla jsem se jí dělat ve formě něco jako zápisníku pro našeho malýho. Aby jednou, až bude větší, měl něco, co si bude moct prohlídnout a žároveň něco jako zápisník i pro mě. Upřímně dost často nemám čas a ani náladu sem vlastně něco psát, takže určitě nemůžu slíbit, že se tu řlánek objeví každý den, ale snažit se o to budu.

Dneska jsem si prohlížela fotky a narazila jsem na fotku z minulého měsíce, kdy byl úplněk. No, ač nemám objektiv, který by zvládal vyfotit měsíc uplně na jedničku, tak mě hrozně baví ho fotit.
 
 

Reklama
Lilypie Angel and Memorial tickers Lilypie Angel and Memorial tickers
- - - - - - - - -
Lilypie Premature Baby tickers