our daily life • 22.10.2016

22. října 2016 v 1:26 | posted by Nikki M. |  our daily life
Tohle bude jedna z těch příhod, která po několika dnech je vtipná...ovšem v moment, kdy se stala by se ve mně krve nedořezal. Ano...už i nám se to stalo. Můj malý letec poprvé spadnul z postele.


Vždycky jsem si říkala, že mně se tohle NIKDY nemůže stát a jak se tohle vůbec může někomu stát. No, tak už se to stalo i mně. Hrajeme si s malým takhle po obědě na posteli...před po obědovém spinkání. Vedle nás si hraje ještě Eirini(přítelova dcera, která s námi žije, 3 roky). A já v hlavně zafixováno, že se malej ještě nikdy neotočil dvakrát za sebou. Otočím se na Iriny, která zrovna momentálně provádí na posteli nějakou atletiku za mnou...najednou hrozná ráda s strašný křik. Já se otočím zpátky a Spirosek nikde...kouknu vedle postele a on leží pod postelí a strašně pláče. Upřímně v ten moment jsem nebyla schopná se tak na sekundu ani pohnout. Tak strašně jsem se lekla, že by se ve mně krve opravdu nedořezal. Nicmené po té sekunde procitám, okamžitě beru Spiroska do ruky...ten ze srdcervoučím řevem, protoře tohle se ani pláčem nazvat nedá mě se mě chytá a začínám ho utěšovat sama se slzama v očích :-))) Po chvíli volám mamce, co se stalo a že teda nevím co mám dělat...no jednoduše se mi to ještě nikdy nestalo, takže jsem byla lehce hysterická, přiznávám. No po chvíli se Spirosek uklidnil...tak jsem se ho pokoušela rozesmát před zrcadlem, protože dívání se do zrcadla on miluje, naštěstí to fungovalo. Nakonec tedy návštěva nemocnice neproběhla, jelikož Spirosek krásně jedl, hrál si, byl veselej, zorničky v pořádku. Neutržil z toho ani žádnou modřinu a bouli, což jsem ráda. Padal naštěstí jen asi ze 35cm na měkký tlustý koberec, ale já jsem se tak šíleně lekla...asi jako každá máma :-))) Díky bohu tedy výsledek takový, že malej je v pořádku, poprvé si vyzkoušel jaké to je lítat s trochu tvrdým přistáním a jedeme dál...:-)
Takže jsem Vám tady poprsala naše včerejší drama matky hysterky, doufám, že někoho to třeba i pobavilo, jaký jsem tele...:-) A já tedy upřímně doufám, že už znovu létat nebudeme :-)
EDIT: ps. V neděli se chystám udělat nějaký nový, listopadový layout. Tak snad se něco fajn povede :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Lilypie Angel and Memorial tickers Lilypie Angel and Memorial tickers
- - - - - - - - -
Lilypie Premature Baby tickers